www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Писна ми на к*ра...!!!!


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Писна ми на к*ра...!!!!, ОТКРОВЕНО
PARADOX
Публикувано на: 27.3.2008, 22:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Писна ми на оная работа от безочието, овчедушието, късогледството, безразличието и мазохизма в тази държава..!!! Повръща ми се..!! Немога да дишам..!! Докога така..?!! На вас не ви ли писна да ви правят на глупаци..?!!! Не ви ли омръзна ежедневната измама в която ни налагат да живеем...?!!! Огън и жупел..!! Камък върху камък не трябва да остане...!!! Не ми остана душа...!! Изтискаха я всичката... Остана ми само омразата... Къде е вашата БЪЛГАРИ...?!!! НАСТАНА ВРЕМЕ РАЗДЕЛНО..!!! ИЛИ ТЕ, ИЛИ НИЕ...!!!
PM
Top
Публикувано на: 27.3.2008, 23:05
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Споделям гневът ти ,Парадокс!
Мястото ми в първата редица е запазено,приятелю.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 29.3.2008, 10:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Pishete me i men!!!
vreme e!


--------------------
PM
Top
Публикувано на: 29.3.2008, 21:16
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Елтимир @ Mar 29 2008, 10:01 AM)
Pishete me i men!!!
vreme e!

"Първата редица" у Българите не се явява редица.
Тя се явява острието на стрелата,убиваща враговете още преди да пристигне...
Тоест,моя е грешката за първата редица...това е било по-късно...
Кой още ще се нареди ПО ОСТРИЕТО НА СТРЕЛАТА?!
№.......................?!
PM
Top
kaliman
Публикувано на: 29.3.2008, 22:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 78
Участник # 1 010
Дата на регистрация: 17-June 07



АЗ.Пишете и мен.Тангра да ни помага,и закриля.


--------------------
?? ??? ?????????? ????????,? ?? ???? ?????? ?????????.
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 30.3.2008, 12:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Къде без мен?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 30.3.2008, 20:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Нямам търпение да почват вече Събитията.И мен ме сърбят ръцете да забия кирка в нечия министерска глава.
Една като телевизор, квадратна съм си избрал, че лесно да я уцеля.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (georgi_nz @ Mar 30 2008, 08:05 PM)
Нямам търпение да почват вече Събитията.И мен ме сърбят ръцете да забия кирка в нечия министерска глава.
Една като телевизор, квадратна съм си избрал, че лесно да я уцеля.

smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
3aek
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 48
Участник # 395
Дата на регистрация: 22-May 06



smil4334af067a7a3.gif


--------------------
"WARNING: THE REVOLVER WILL FIRE IF THE TRIGGER IS PULLED!" Page 19, S&W Manual
PM
Top
KOLOBAR
Публикувано на: 31.3.2008, 11:11
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 662
Дата на регистрация: 10-November 06



Моментът е назрял, но Българите като народ не са готови. Много време има още докато на вола му писне от хомота. А дотогава трябва да се действа. Това ни липсва сега - лесно е да кажеш, но трудно е да направиш.

Поздрави
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 31.3.2008, 14:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (KOLOBAR @ Mar 31 2008, 11:11 AM)
Моментът е назрял, но Българите като народ не са готови. Много време има още докато на вола му писне от хомота. А дотогава трябва да се действа. Това ни липсва сега - лесно е да кажеш, но трудно е да направиш.

Поздрави

Одавна се каня да те питам за ник-а ти!?! На мен КОЛОБЪР ми звучи малко пресилено от твоя страна, не мислиш ли...?!!! Само небето може да посочи момента и да прецени дали сме готови, а твоята позиция по въпроса ме дразни...!!! Преди и по време на битка, при вземане на съдбоносно решение Колобрите са стоели до Кан-а, т.е. са били самото острие - върха на стрелата на Българщината... Къде и какво са те сега, когато България умира...?!! Какво ме съветваш ти Колобъре..?!! Да стоя и да търпя, защото воловете не са готови да отхвърлят хомота...?!!! Да стоя и да гледам..?!!! Аз не съм Маг, не съм философ, не съм и кибик..!!! Аз съм БЪЛГАРИН...!!! А всеки БЪЛГАРИН Е ВОЙН...!!! ТОВА Е СЪДБАТА НИ..!!! ТАКА СМЕ СЪЗДАДЕНИ И ТАКА ЩЕ ИЗЧЕЗНЕМ АКО Е ПИСАНО...!!! Ти който се наричаш Колобър, трябва да знаеш това много по-добре от мен - обикновения ВОЙН..?!!!!! Казваш, че трябва да се действа, а не казваш как...?!!! От кога Небето се крие от децата си...?!! Нещо не ми се вързва..?!!! Казваш , че е лесно да кажеш, а трудно да направиш... С какво ти Колобъре си по-различен от думите си...?!!! Как ти си избрал по-трудното от двете...?!!! Нямаме нужда от поздрави, а от ВОДАЧ..!! Ако не се появи такъв ще тръгнем сами, защото отказваме просто да отминем във времето... ЗАЩОТО СМЕ БЪЛГАРИ..!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 31.3.2008, 15:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ако не ни е поснало достатъчно, скоро ще бъде много по-трудно да ни писне. За тая работа ще се постараят танцьорите от ДАНС. Днес научих, че именно от ДАНС е дошло нареждане да не се изплащат болничните на жена ми. Вече четвърти месец! Вярно, служителката каза "НСС", но то си е все едно. Та щом са решили да нарушават безогледно законите, значи нищо добро да не чакаме. Последната пушилка със скандалите не е тяхно дело. Заповедта е дошла от Вашингтон и Брюксел, и е свързана с плановете за създаване на Еврия. Съжалявам, че нямам възможност да копирам текста - 5 страници е. Изводът е, че това лято трябва да случим ние събитията, за да не ни случат те нас. Лично на мен от нищо не ми пука и съм готов пак да застана на барикадите, ако се наложи. Макар все да си мисля, че тоя път събитията ще се развият по малко по-различен начин.
Очаквайте намеса на други държави, на които плановете за Еврия не са изгодни. А ДАНС май ще прави това, което прави вятъра. Ще го направи, както го направи НСС барабар с Чобанов и Драшков. Впрочем за Чобанката един палестинец по една от телевизиите намекна, че е заминал за Африка след разкритията в Интернет. поне аз не знам друг генерал да е заминавал за Африка след подобни разкрития. Значи нито сме безсилни, нито сме безобидни.
А, да. Материалът го озаглавих "Скандал, и след скандала червеи", перифразирайки Вапцаров, който казва "Разстрел, и след разстрела червеи". Визирам нашите политичковци, а също министър Румен, който вероятно ще свърши като министър Любомир, самоубит. С пет куршума в челото, щото му е голяма главата и един няма да е достатъчен.


--------------------
PM
Top
KOLOBAR
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 662
Дата на регистрация: 10-November 06



Гневът, който чувстваш Парадокс, е гневът на всеки истински Българин. Това, което казвам е самата истина - хората са несъвършени и всеки може да кори другия. Ти питаш - Кой е Пътят? А нима не трябва сами да открием Отреденото? Нима аз- Човекът мога да ти посоча твоят? Но гневът не бива да се насочва срещу своите. В древни времена се казвало- Не говори разгневен, защото останалите усещат само гнева ти и не вникват в това, което казваш.

Поздрави
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



smil4334aa44c7e89.gif smil4334aa44c7e89.gif smil4334aa44c7e89.gif Парадокс,иска ми се да се намеся във вашият разговор с потребителя с ник КОЛОБЪР...
И на мене ми е страшно интересно какво се крие зад това име,...или никниме...
Стана нещо...изчезна ми поста,който градих в продължение на време...
Оттук,веднага ще попитам,защото знам,че имам силата да претърпя отговора,следното:ТИ КОЛОБЪР ЛИ СИ??!
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (KOLOBAR @ Apr 1 2008, 08:17 AM)
Гневът, който чувстваш Парадокс, е гневът на всеки истински Българин. Това, което казвам е самата истина - хората са несъвършени и всеки може да кори другия. Ти питаш - Кой е Пътят? А нима не трябва сами да открием Отреденото? Нима аз- Човекът мога да ти посоча твоят? Но гневът не бива да се насочва срещу своите. В древни времена се казвало- Не говори разгневен, защото останалите усещат само гнева ти и не вникват в това, което казваш.

Поздрави

Не те коря, а задавам въпроси, на които не получавам отговори...?!!! Има една поговорка: - Докато умните се наумуват, лудите се налудуват...!!!
Та в този ред на мисли, докога ще умуваме...?!!! Един човек преди време ми каза, че свещенната кръв, не е загубена..!! Че някъде в България все още има хора (2-ма братя) които имат основателни претенции...!!! Незнам дали е истина или просто фалшива надежда - за да имам сили да продължа..?!!! Това ли е голямата тайна на "Съвета", защото за книгата на "Завета" знаят и децата...?!! И ако това е тайната, докато "Старците" обгрижват "Наследниците" или поне се опитват да крият съществуването им, кой се грижи за народа...?!!! За какъв Саракт ги готвите след като няма да остане народ - БЪЛГАРСКА ЕТНИЧЕСКА НАЦИЯ - НОСЕЩА В СЕБЕ СИ СВЕЩЕНАТА ОРЕНДА...?!!! Незнам истина ли е това или не...?!! Знам само, че почти всяка вечер сънувам починалите си роднини..!! Укоряват ме, че не правя нищо за подсигуряването на бъдещето на рода си..!!! Собствената ми кръв започна да ме съди...!!! А вашата..?!!!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020